Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Başak Burçlarının Aşk ve Alakalar Kelam Konusu Olunca Bu Bahtsızlığının Sebebi Ne Açıklıyoruz!

Ulaş Utku Bozdoğan: Başak Burçlarının Aşk ve Alakalar Kelam Konusu Olunca Bu Bahtsızlığının Sebebi Ne Açıklıyoruz! 25

Astrolojide burçların aşk hayatında gösterdikleri kişilikleri anlatan yüzlerce makale var. Lakin burçlar vakit zaman özel hayatlarında yalnız kalmak isteyebilirler. Aşk ve bağlantılar konusuna gelince Başak burçları neden yalnızlığı tercih eder ya da neden yalnız kalırlar, açıklıyoruz…

1. Aşka vakitleri yoktur.

Başak burçları iş ve aşk hayatını dengelemekte zorlanırlar. Onların hayatları iştir ve sorumluluk almadan kendilerini boşa yaşıyor üzere hissederler. Bu yüzden sevgili ile keyif yapmak ve flört etmek onlar için vakit kaybıdır.

2. İş hayatlarına ve yükselmeye kafayı koymuşlardır.

Hayattaki tek odakları işleridir ve iş yerinde yükselmek için çalışırlar. Aşka vakit bulamazlar. Bulsalar da gereken değeri gösteremezler.

3. Aşkta çok ayrıntıcı ve baskıcıdırlar.

Detaycı özellikleri nedeniyle Başak burçları partnerlerine takıntılı olabilirler. Giysisine kuşamına kadar her şeyiyle ilgilenirler bu da karşı tarafı çabuk sıkabilir.

4. Dikkatleri çabuk dağılır.

İki işi bir ortada yürütmeyi hiç sevmeyen Başak burçları sevgilileri olduğu devir iş ya da eğitim hayatlarında başarısız olacaklarından kaygı ederler.

5. Standartları çok yüksektir.

Hayatlarına alacak kişi için de çok kuruntulu olurlar. Örneğin âlâ bir iş, düzgün bir hayat standardı ya da arabası-evi olmalı diye düşünebilirler.

6. Yalnızca kendilerine bağlılık duyarlar.

Birine bağlı olmak ya da muhtaçlık duymak onlar için zordur. Kendi gereksinimlerini kendi güçleri ile karşılamayı ve maddi ya da manevi öbür birine bağımlı olmayı istemezler.

Exit mobile version