Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Balık Burcunun Sonlandığı An Koşarak Uzaklaşmanız Gerektiğini Gösteren 8 Özelliği

Ulaş Utku Bozdoğan: Balık Burcunun Sonlandığı An Koşarak Uzaklaşmanız Gerektiğini Gösteren 8 Özelliği 33

Her burç mutsuzken ya da sinirliyken farklı özellikleri nedeniyle kimi davranışlarda bulunur. Örneğin Balık burçları sonlanınca ağlarlar meğer Koç burçları saldırgan olabilirler.

Balık burçlarının özelliklerinden yola çıkarak sonlu ya da üzgün olduklarında nasıl davrandıklarını gözlemledik. Bakalım, Balık burçları güçleri makus olduğunda nasıl davranıyorlar…

1. Şayet konuşurken size fırsat vermemeye başladıysa ufaktan uzayın…

Balık burçları sinirlendiklerinde değişik birine dönüşürler o yüzden olacaklardan evvel ihtar niteliğindeki bu davranışına dikkat kesilin!

2. Sözünüzü kesmeye başlar.

Tartışma sırasında Balık burcunun gerilim düzeyinin yüksek olduğunu anlamanın bir yolu sık sık sözünüzü kesmesidir. Toplumsal hayatlarında düzgün bir dinleyici olan Balıklar işler kızıştığında bu davranışlarını kaybederler.

3. Elindeki kağıda bir şeyler çizmeye başlar.

İşlerin hakikaten sıkıcı ve gergin olmaya başladığını öteki şeylere verdiği dikkatinden anlarsınız. Ya elindeki kalemle oynar ya da kağıda bir şeyler çizer.

4. Açar ağzını yumar gözünü!

Sinirli bir Balık burcu öfkesini de duygusal yaşar. Ağzına gelen her şeyi en kırıcı haliyle söyleyebilir. Hislerini bastıramaz.

5. Ağlama krizleri ve fazlası…

Hem konuşur hem süratli hareket eder! Bu da yetmez kriz geçirdiğini düşündürecek kadar ağlar. Durduramazsınız. Sadece sarılın!

6. Depresyondaki bir Balık ise daima uyur…

Uyku onlar için hislerini ve yaşananları görmezden gelmenin bir yoludur.

7. Yüksek sesli müzik dinler.

Çünkü niyetlerini bastırmanın tek yolu budur. Balık burçları gayretten kaçar, bunun yerine bir konfor alanı yaratıp saklanır.

8. Çok dertli görünür ve ebediyen panik halindedir.

Huzursuz bir Balık burcu için gün ve gece bitmek bilmez olur. Ebediyen kaygılı ve histerik görünür.

Exit mobile version