Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Balık Burçlarının Aşktan Yana Neden Bir Türlü Yüzleri Gülmüyor Açıklıyoruz!

Ulaş Utku Bozdoğan: Balık Burçlarının Aşktan Yana Neden Bir Türlü Yüzleri Gülmüyor Açıklıyoruz! 37

Astrolojide burçların aşk hayatında gösterdikleri kişilikleri anlatan yüzlerce makale var. Lakin burçlar vakit zaman özel hayatlarında yalnız kalmak isteyebilirler. Aşk ve ilgiler konusuna gelince Balık burçları neden yalnızlığı tercih eder ya da neden yalnız kalırlar, açıklıyoruz…

1. Çok utangaçtırlar.

Balık burçları da her su kümesi burç üzere daha içe dönük ve utangaçtır. Bu huylarını hiç sevmeseler de toplumsal ortamlarda birinci adımı atarken girişken olamayabilirler. Birine hislerini açmaktan zorlanırlar.

2. Asla birinci adım atan olmak istemezler.

Utangaçlıkları nedeniyle ilgilerinde birinci adımı atan olmaktan da çekinirler. Birinci bildiri atan ya da birinci aşkını itiraf eden kişi mutlaka Balık burcu değildir.

3. Alacakları reaksiyondan korkarlar.

Balık burçlarının birinci adımı atamaması ya da ilgi içerisinde hislerini yansıtırken dürüst olamamasının bir öbür nedeni de karşı taraftan gelecek olumsuz reaksiyonlardır.

4. Bu yüzden adeta bir konut kedisine dönüşürler.

İnsanların reaksiyonlarından çekindikleri için konutta ya da yalnız takılabilecekleri yerlerde daha huzurlu hissederler.

5. En kötüsünü seçerler…

Seçim yapmak kelam konusu olunca çok kararsız olan Balık burçları için gerçek insanı seçmekte çok zordur. Gidip kendilerine en çok acı verecek aşkı ve en ilgisiz kişiyi bulurlar.

6. Asla sahip olamayacakları birine takılıp kalırlar.

Balık burçları yönetici gezegenleri Neptün’ün verdiği hayalperestliğe çok çabuk kapılırlar. Asla birlikte olamayacakları bireyleri ihtimamla bulup aşık olurlar. Platonik aşk mağduru Balık burçları kendi dünyalarında yapayalnız bir ilgi yaşarlar.

7. Eski aşklarını unutamazlar.

Her an hülyalara dalan Balık burçlarının kalbi hiç boş değildir fakat yanında hiçkimse yoktur. Eskiyi unutmak, yeni bir aşka yelken açmak ve ayrılıkları kabullenmek onlar için çok zordur.

8. Kararsızdırlar…

İkizler burçlarının makûs ününü çalan Balık burçları, en az onlar kadar istikrarsız ve kararsızdır. Bu da alakalarına olumsuz yansır…

9. Bağlantısı olan birine aşık olabilirler.

Balık burçları kelam konusu olunca nerede bir dram var orada Balık burçları, diyebiliriz. Balıklar karşılıklı bir aşktan çok karşılıksız bir aşka düşmeye meyillidirler.

Exit mobile version