Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Bakın En Dorukta Kim Var? En Tatlı Burçları Sıralıyoruz!

Ulaş Utku Bozdoğan: Bakın En Dorukta Kim Var? En Tatlı Burçları Sıralıyoruz! 33

Astroloji insanların kişilik özelliklerini anlamamıza hayli yardımcı oluyor. Her burcun kendine has özellikleri olması da insanları birbirinden ayırıyor ve epeyce ilgi alımlı oluyor! En merak edilen bahislerden biri olan en tatlı burçların hangisi olduğunu siz astroloji sever okurlarımız için derledik!

1. Birinci sırada ölçülü yanları ile herkesle çok güzel anlaşan burç: Yay burcu!

Yay burçlarının ne kadar özgür ruhlu olduklarını duymayan kaldı mı? Tatlılıklarının yanı sıra çatışmadan uzak durmaları ile etraflarına karşı epeyce ılımlalardır. Hoş sanatlara bayılırlar ve içlerinde sanata karşı eşsiz bir yetenek barındırırlar.

2. Uyumlu kişilikleri ile sevgili Terazi burçları…

Terazi burcu bir yakınınız varsa onunla her yere gitmek zorundasınız zira toplumsal olmaları en bariz özelliklerinden… Çok şirin olsalar bile adalet hisleri çok güçlüdür. Bu yüzden en ufak bir haksızlıkta bile bu sempatikliğin altında neler yattığına şok olabilirsiniz…

3. Biraz da gözyaşlarıyla kendilerine havuz yapabilecek Balık burçlarının tatlılığını konuşalım….

Balık burçlarının natürel ki de en dikkat cazibeli özelliği maalesef tatlılıklarından evvel çok duygusal olmaları ve gözyaşları kuruyacak raddeye gelene kadar durmadan ağlamaları… Natürel o denli küçük şeylere ağlıyorlar ki, onlara bakınca ne kadar tatlı olduklarını düşünmemeniz imkansız hale geliyor! Duygusal yanlarının olumlu tarafı ise her şeye alındıkları için empati yeteneklerinin çok güçlü olmasıdır.

4. İnatçılığın beden bulmuş hali olan Koç burcu…

Koç burçlarının içlerinde liderlik özelliği taşıması nedeniyle hayli motivasyonu yüksek olan burçlardır. Bu durum etrafını de hırslandırır ve müspet güç sağlar. Tutkulu yanları ile yaptıkları işte en harikasını yapmak isterler.

5. Ardınızda bir dağ misali Boğa burcu…

Boğa burçlarının ellerinden her iş süratlice gelir zira hayli pratik kişilerdir! Onlara sırtını yaslamaktan hiç çekinmeyin zira itimadınızı asla boşa çıkarmazlar. Bu özellikleri ile yanlarında epeyce konforlu hissedersiniz.

6. Kararsızlık konusunda katiyen bu kozmosta öbür eşleri olmayan İkizler…

İkizler burcunun yanında iki dakika kahkaha atmadan duramazsınız zira epeyce komik kişilikleri sayesinde saatlerce vakit geçirebilirsiniz! Bağlantıları güçlüdür ve bu sayede tatlı sohbetler edebilirsiniz. Değişken ruh hallerini hesaba katmazsak etraflarına epeyce canlılık katarlar…

7. Kendi özgüven dağlarını inşa eden Aslan burçları…

Aslan burçlarının sahip olduğu özgüven sayesinde toplumsal anksiyetenin bile onlardan korktuğunu söyleyebiliriz! Kendilerini yanlışsız tabir edemediklerinde çıldırırlar ve sevdiklerine hayli bağlı renkli kişilikleri vardır.

8. Oğlak burcu başa koyduğunu yapmada tam bir ustadır!

Oğlak burçları disiplinli ve sorumluluk sahibi insanlardır. Pratik bir yaklaşıma sahip olsalar da maksatlarına ulaşmak için her şeyi feda etmeye hazırlardır. Duygusal olarak daha ölçülü olsalar bile sevdikleri vakit duydukları sıcaklığı kalbinizde hissedersiniz.

Exit mobile version