Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrologlara Nazaran Bugün Nasıl Geçecek? Eylül Ayının Birinci Gününden Kıymetli İkazlar…

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrologlara Nazaran Bugün Nasıl Geçecek? Eylül Ayının Birinci Gününden Kıymetli İkazlar... 21

Astrolog Dinçer Güner, Twitter’dan yaptığı paylaşımda kimi ikazlarda bulundu. Bugün her ne kadar yeni ayın birinci günü olsa da pekala hoş güçler barındırmıyor. Gelin, bir bakalım…

Bugün kafayı toplamak biraz sıkıntı. Astrolog Dinçer Güner, Ay ile Neptün birlikte hareket edecekler, dedi ve astroloji meraklılarına ihtarlar sıraladı.

“Kafa ve his dünyamızda karışıklıklar olabilir.”

Güner, ‘Başkalarının kanılarını ve hislerini hissedebilirsiniz ve bu da kendinizi çok huzursuz hissedebilirsiniz. Yanlış sinyaller de  alıyor olabilirsiniz, bu nedenle dikkatli olmanız daha âlâ olur zira yanılgılı yargılara varabilirsiniz’ dedi.

Yediğinize, içtiğinize dikkat. Zehirlenmelere açık bir gün…

Başkalarına yardım edebilir, yarar sağlayabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar için şahane bir vakittir. Lakin öteki yandan zehirlenmelere karşı dikkatli olmalı.

Odaklanmak sıkıntı olacak, kendinizi hayallere dalarken bulursanız şaşmayın.

Gün içinde başınızı toplamak sıkıntı olabilir ve basitçe dağılabilirsiniz. Odaklanmak pek kolay değil üzere. Bu periyotta meditasyon yahut içsel keşif çalışmaları yapmak için uygun bir vakit olabilir.

Kötü insanların makus güçlerinin tesiri yorucu olabilir.

Gerçeklikten kaçma yahut hayal kırıklığına uğrama riski artabilir. Bu nedenle dikkatli olmalı ve sıkıntıları kaçırmamak için şuurlu bir efor sarf etmelisiniz. Oburlarının sizi etkilemesine yahut sizin diğerleri üzerindeki etkinizin artmasına neden olabilir. Bu nedenle, şahsî sonlarınızı müdafaa ve duygusal dengeyi sağlama konusunda dikkatli olmalısınız.

İşte o tweet:

Exit mobile version