Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrologlar 6 Eylül’ün Sırrından Bahsediyor: “Gökyüzünde Özel Bir An Yaşanacak, Sakın Kaçırmayın!”

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrologlar 6 Eylül'ün Sırrından Bahsediyor: "Gökyüzünde Özel Bir An Yaşanacak, Sakın Kaçırmayın!" 45

6 Eylül Çarşamba günü astrologlar için değerli ikazlara neden oldu. Gün içerisinde gökyüzünde gerçekleşecek olumlu açı rahmet ve talih dağıtacak. Bu anı sakın kaçırmayın, diyen astrologlar neler yapmak gerektiğini de anlattı. Gelin, içeriğimize bir bakalım…👇🏻

Hafta başından bu yana gökyüzünde keyifli güçler yer alıyor. Bu da yerdekilere yansıyor, diyebiliriz.

Astrologlar ve güç çalışmaları ile ilgilenen spiritüel bireyler 6 Eylül tarihinin kıymetli bir gün olduğunu söylüyor.

Astrolog Dinçer Güner bugünkü paylaşımında Güneş ile Retro Merkür birlikte hareket edecekler, diye takipçilerini uyardı.

Bol konuşmalı, sohbetli ve sözel olarak kendinizi tabir etmekte zorlanmayacağınız bir vakit. Ne demek istediğinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz, lakin dinlemekten çok konuşmak isteyebilirsiniz.

Güner kelamlarına şöyle devam etti: “Kendi fikirlerinizi açıklamak ve bu doğrultuda itimatla harekete geçmek için olumlu bir açıdır.”

Yazı yazmak, telefonla görüşmek, işleri bağlantı yoluyla halletmek için uygun bir pozisyondur. Merkür ticareti da temsil ettiği için yeni iş teşebbüsleri başlatmak için çok akla yatkın bir gün seçimi olabilir.

Mutluluğumuza ve gücümüze diyecek yok!

Düşünceler daha açık, net ve odaklanmış olabilir. Bu periyotta daha kolay ve tesirli bir biçimde düşünme yeteneğiniz artabilir.Yeni fikirler bulmak ve bu fikirleri hayata geçirmek için uygun bir vakit dilimidir.

Elbette dikkat etmemiz gerekenler de var: Telaşlı olmamaya dikkat etmelisiniz.

Karar verme süreçlerinizi hızlandırabilir. Daha süratli ve net kararlar alabilirsiniz. Lakin, telâşlı olmamaya dikkat etmelisiniz.Bilgi akışı bu periyotta hızlanabilir. Haberler, irtibat, yazışmalar yahut değerli bilgilerin elinize geçebilir.

Peki 6 Eylül’de gerçekleşecek başka gökyüzü olayı ne ve bizi nasıl etkileyecek?

Merkür, bugün Güneş ile kavuşumda olacak!

Merkür ve Güneş kavuşumları astrologlara nazaran tüm duaların kabul olduğu, dileyenlere dilediği şeyin yağdırıldığı bir ana işaret eder.

Bu yüzden ihtarlara dikkat: Kağıdı kalemi hazırlayın, dilediklerinizi yazın. Dualarınızı edin. Günün rahmetini kabul edecek frekansa geçin.

👇🏻

14:02 sularında Güneş ve Merkür kavuşumu…

Exit mobile version