Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrolog Nilay Dinç Temmuz’da Uzun Müddet Akıllardan Çıkmayacak 3 Olaya İşaret Etti: “Deprem, Toplu Vefatlar…”

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrolog Nilay Dinç Temmuz'da Uzun Müddet Akıllardan Çıkmayacak 3 Olaya İşaret Etti: "Deprem, Toplu Vefatlar..." 29

Astrolog Nilay Dinç Twitter’dan yaptığı açıklamada 2023 Temmuz ayına işaret ederek dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Dinç, Temmuz ayının 11’i ila 22’si ortasındaki tehlikeli gökyüzü hareketlerinin toplumsal açıdan olumsuz ve yıkıcı sonuçlar doğurabileceğini söyledi. Pekala, neler olacak, Astrolog Nilay Dinç’in açıklamalarına bir bakalım…

2023 Temmuz ayı astrolojik açıdan epey ağır gündemler barındırıyor. Bunlardan bir tanesi de Pluton’un, anaretik açı dediğimiz, 29 derecede olması.

Kötücül tesirler barındıran bu yerleşimin yanı sıra 22 temmuzda Güneş 29 derece Ay düğümlerine kare açıda olacak ve Pluton ile büyük kare oluşturacak.

Astrolog Nilay Dinç, 11 Temmuz ve 22 Temmuz ortasında gerçekleşecek bu gökyüzü yerleşimlerine vurgu yaparak tesirlerinden kelam etti.

Twitter paylaşımında bu tarihler aralığında Ankara’ya nazaran harita üzerinden yorumlamalar yapan Dinç, bu periyot büyük bir sarsıntının yaşanabileceğine ve insanların vefatına neden olabileceğine dikkat çekti.

An haritasına değinerek “Tarihe damga vuracak bir olayın haritası bu” diyen Dinç, “11 ve 22 Temmuz tarihleri açıların girdiği tarihtir. Bu tarihten +- 20 gün içinde olaylar gerçekleşebilir. 3 büyük olasılıktan birini vaadediyor” dedi.

“Ya büyük bir zelzele olacak ve birçok insan ölecek, ya bir darbe gerçekleşecek ya da büyük bir başkanın hayatını kaybettiği haberini alacağız!”

Üç büyük mümkünlük olarak zelzele, darbe ya da bir başkanın vefatına dikkat çeken Dinç’in açıklamaları toplumsal medyada gündem oldu.

İşte o paylaşım:

Exit mobile version