Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrolog Elvan’dan Ağustos Ayı için Korkutan Senaryo: “Türkiye Seçimin Sonuçlarını Asıl O Günlerde Görecek!”

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrolog Elvan'dan Ağustos Ayı için Korkutan Senaryo: "Türkiye Seçimin Sonuçlarını Asıl O Günlerde Görecek!" 25

Seçimlerin akabinde ülkemizde dün sabah saatlerinden itibaren dolar rekor bir artışla 23 liranın üzerine çıkmıştı. Finansal astroloji bilgisi temelinde Astrolog Elvan Twittter’dan yaptığı açıklamada Türkiye iktisadını önümüzdeki günlerde neler beklediğini açıkladı. Kelamlarında Ağustos ayına işaret etti.

Seçimlerin akabinde dün sabah saatlerinden itibaren dolar rekor bir artışla 23 liranın üzerine çıkmıştı.

Doların ani yükselişi ile birlikte astrologlar önümüzdeki günlerde ülkemizi neler beklediğine dair yorumlamalarına başladı.

Astrolog Elvan da finansal astroloji bilgisine dayanarak kimi ön görülerde bulundu. Lakin ne palavra söyleyelim söylediğine nazaran durum pek iç açıcı değil…

Twitter paylaşımında “Her ülke seçimini yaşar” diye kelama başlayan Astrolog, “Tahminim Ağustos’a kadar dolar 25-26 bandına gelir” diye devam etti.

“Temmuz ayında bir düşüş yaşanacak fakat bununla kalmayacak…”

Astrolog Elvan ön görülerinde Temmuz sonu altında bir düşüş olacağını lakin Ağustos sonuna yanlışsız yine pik yaparak yükseleceğini tabir etti.

“Türkiye asıl tutulmaların ve seçimin finansal tesirini Ağustos itibariyle görecek.”

Sözlerini bitirirken ‘Üretime ve yeni kaynaklara yönelmediğimiz sürece durum bu. Şu an hammaddeyi İtalya Ab’ye daha ucuza veriyor’ diye konuştu.

İşte o paylaşım:

Exit mobile version