Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrolog Dinçer Güner Seçim İkinci Tipe Kalırsa Türkiye’yi Çarpıcı Gelişmelerin Beklediğini Söyledi

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrolog Dinçer Güner Seçim İkinci Tipe Kalırsa Türkiye'yi Çarpıcı Gelişmelerin Beklediğini Söyledi 29

Astrolog Dinçer Güner günler öncesinde çektiği seçim görüntüsünde ikinci çeşit ihtimalinden bahsetmişti. Bugün Twitter’dan yaptığı açıklamada ise bu yorumu destekleyecek biçimde yaşanacak gelişmelerden bahsetti. İşte birinci açıklamalar…

14 Mayıs genel seçimleri ile ilgili ön görülerini paylaştığı görüntüde Astrolog Dinçer Güner değerli noktalara değinmişti.

Güner kestirimlerini açıkladığı görüntüsünde belirttiği üzere seçimlerin ikinci tipe kalabileceğini söylemişti.

Muharrem İnce’nin adaylıktan çekileceği bilgisini de veren Güner, bu sabah toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada “İçim çok rahat” dedi.

Merkür retro hareketi devam ederken girdiğimiz seçim sürecinde, durağan durumdaki Merkür sırasında bir seçim yaşadık. Güner, “Merkür durağanken yapılan seçimden öbür bir sonuç aslında beklememek gerekirdi” diye konuştu.

“Dün geceden beri kaybettik, bittik gitti üzere de telaffuzlar var. Seçim bitmedi, ikinci çeşide kaldı arkadaşlar.”

Astrolog Güner, kelamlarına ‘2.turda üstümüze düşeni, vazifelerimizi, sorumluluklarımızın şuurunda tekrar sandığa gideceğiz’ diye ekledi.

“Şu an her şey gökyüzünün işaret ettiği biçimde ilerliyor…”

Güner, hiçbir şeyin bitmediğini bilakis yeni başladığını söz eden kelamlarında herkesin vatandaş olarak sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğine dikkat çekti.

28 Mayıs için yeni bir görüntü daha çekeceğini de bu yolla duyuran Güner, “Seçime Jüpiter’in boğa burcuna geçişi ile gireceğiz ki bu çok değerli. Yeni görüntümü bekleyin, panik yok…” dedi

İşte o tweet:

Exit mobile version