Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrolog Dinçer Güner Önümüzdeki Üç Gün için Uyardı: “Sırlar Bir Bir Açığa Çıkacak!”

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrolog Dinçer Güner Önümüzdeki Üç Gün için Uyardı: "Sırlar Bir Bir Açığa Çıkacak!" 33

Astrolog Dinçer Güner Twitter’da yaptığı paylaşımda önümüzdeki üç gün için ihtarlarda bulundu. Sık sık paylaşımları ile dikkat çeken Güner, sırların açığa çıkacağı bir devirden geçiyoruz, dedi. Pekala hangi mevzularda dikkat etmeliyiz, gelin birlikte bakalım…

Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Astrolog Dinçer Güner bugün yaptığı açıklamada önümüzdeki üç gün için uyardı.

Merkür ile Pluton ortasında gerçekleşecek üçgen açıyı vurgulayan Güner, sırların bir bir açığa çıktığı bir periyot yaşayacağımızı söyledi.

“Kayıp bir şeyi arayıp bulmak yahut bir sırrı ortaya çıkarmak mümkün olacak.”

Önümüzdeki 3 gün boyunca tesirini sürdürecek bu transitin konsantrasyon gerektiren bir bahse rahatlıkla odaklanıp, enine uzunluğuna inceleyebileceğiniz bir güç vereceğini söyleyen Güner, bâtın sorunlar de aydınlanacak, diye konuştu.

“Gizemli mevzulara yönelebilirsiniz!”

Belli ki bu devir değişik tecrübeler yaşayacağız! Güner kelamlarında, ‘Psikolojik hususlarla ilgilenmek, terapi almak yahut gizemli hususlara yönelmek için uygun bir fırsattır’ diye de belirtti.

“Düşünce gücünüzle etkilemek ve oburlarının görüşlerini değiştirmek için tesirli olabilirsiniz.”

Bu periyot spiritüel gücümüz hazır yüksekken metafizik ve ruhsal mevzularla ilgilenmek âlâ gelebilir üzere görünüyor.

Peki bizi öbür neler bekliyor? Bu devir ne yapmalı, nelerden uzak durmalı?

Güner paylaşımında, ‘İşlerinizde size odaklanma gücü verecek bu açı kalıbı sayesinde fikirlerinizi toparlayıp, iradenizi ortaya koyabilirsiniz. Uzun vakittir aklınızda olan bir mevzuyu konuşmak, tartışmak ve sözünüzü faal kılmak için işe yarayacak bir transittir’ diye söylüyor.

“Birinden düzgünlük istemek için en gerçek zamanlardayız!”

Satış işleri, pazarlık yapmak, güçlü tartışmalar, ticari manada yeni kontaklar kurmak, otomobil almak (Anca ikinci el alırsınız ona da kur farkını yansıttılar, tahminen kornasını alabilirsiniz) için uygun zamanlardayız.

“Karanlık tiplerden uzak durun!”

Yeni ve güçlü arkadaşlık bağlantıları başlatmak içinde mükemmel bir vakittir. Yasa dışı her şeyden uzak durun. Karanlık tiplerden, yer altı dünyası tiplerine yaklaşmayın.

İşte o tweet:

Exit mobile version