Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrolog Dinçer Güner Günlerce Devam Edecek Tesire Dikkat Çekti: “Yaşanacaklar Şok Edecek!”

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrolog Dinçer Güner Günlerce Devam Edecek Tesire Dikkat Çekti: "Yaşanacaklar Şok Edecek!" 25

Astrolog Dinçer Güner bu haftaya dikkat çekerek Twitter üzerinden takipçilerine birtakım ihtarlarda bulundu. Önümüzdeki günlerde şok üstüne şok yaşatacak o tesir ve ayrıntılarını içeriğimizde anlatıyoruz👇🏻

Bugün gökyüzünde Güneş ile Uranüs ortasında kare açı oluşacak. Kare açının tesiri ise önümüzdeki 3-4 gün boyunca devam edecek.

Planlarınız iptal olabilir, hayaller suya düşebilir.

Güner, ‘Beklenmedik olayların ve ani değişikliklerin yaşanabileceği bir periyodu gösterebilir. Planlarınızın apansız altüst olabileceğini ve bundan ötürü da huzursuzluk ortaya çıkabilir. Cebinizde her vakit bir B planınızın olmasında yarar var’ diyor.

Üzerimizdeki şoku atlatamayacağız üzere görünüyor.

Daha evvel fark etmediğiniz yahut atladığınız ayrıntıları fark edebilirsiniz ancak bu ayrıntılar bazen sizi şok edebilir.

Özgür ve bireyseliz! Risk alıyoruz…

‘Bağımsızlık ve özgürlük gereksinimini artırabilir. Özgürce hareket etme isteği duyabilirsiniz. Lakin bu dürtü ile hareket ederken isyan eden, yıkan bir taraftan yapmayın.’ diyen Güner kelamlarında, ‘Risk alma eğiliminiz artabilir. Lakin hayatınızı, ömrünüzü riske atacak bahislere karşıda dikkatli olmalısınız.’ diye belirtti.

İş değiştirmeler ve istifalar gündemde.

Bu devir meslek konusunda taraf değişiklikleri, ani istifalar kelam konusu olabilir. Trafikte çok dikkatli olun, birdenbire oluşabilecek, görünmez kazalar meydana gelebilir.

“İlişkiler alanında ani gelişmeler yaşanabilir. Bu devirde alakalarda süratli değişiklikler yahut sürpriz kararlar kelam konusu olabilir.”

Ek olarak Güner, ‘Bilmediğiniz, etmediğiniz dijital, elektronik, elektrikli aletleri kurcamalayın ya da tamir etmeye kalkmayın. Elinizde patlamasın.’ diye de uyardı.

İşte o tweet:

Exit mobile version