Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Astrolog Dinçer Güner Aşkta Sürpriz Gelişmeleri Anlattı: “Etkisi İki Gün Sürecek!”

Ulaş Utku Bozdoğan: Astrolog Dinçer Güner Aşkta Sürpriz Gelişmeleri Anlattı: "Etkisi İki Gün Sürecek!" 29

Astrolog Dinçer Güner Twitter hesabından yaptığı paylaşımda aşıkları, sevdiğinden farklı olanları ve tüm aile-akraba bağlarını güzelleştirecek formülü verdi. Venüs ile Şiron tüm burçlara şifa dağıtmaya geliyor, pekala neler yaşayacağız… Gelin, birlikte bakalım!

Astrolog Dinçer Güner her sabah olduğu üzere, bu günde günün astrolojik tüyolarını verdi.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bağlarının şifalanmasını bekleyenler için hoş bir haber duyurdu.

Güner, Venüs ile Şiron ortasında oluşacak üçgen açıdan bahsetti. Eski aşklardan kalan yaraların güzelleşeceğini belirtti.

İlişkiler yahut özdeğer duygusu ile ilgili değerli farkındalıklar kazanabilir, birileri bu bahiste bize takviye olabilir. Sevgiyi yaratıcı bir yerden tabir edebiliriz. İkili alakalarda ister istemez çok daha hassas olacağımız vakitler.

Eğer yalnızsanız bu günlere bilhassa dikkat edin zira…

Eğer yalnız isek güzelleştirici tesiri olan bireylere çekilebiliriz. Bu ortalar sanat terapisi çok daha güzel gelebilir. Özdeğer hissini güzelleştirecek çalışmalar yapabiliriz. İlgiler üzerine danışmanlıklar alınabilir.

Yüzleşmeler yaşanacak…

Duygusal ve ilişkisel istikametlerde düzgünleşme ve şifa süreçlerini takviyeler. Geçmişte yaşanan olumsuz tecrübelerle yüzleşme ve bunlardan öğrenme fırsatları sunar.

Etkisi iki gün sürecek…

Bu periyotta insanlara daha fazla empati gösterebilir ve onların duygusal muhtaçlıklarını daha yeterli anlayabilirsiniz.Venüs’in tesiriyle yaratıcılığınız artabilir ve bu devirde sanatsal sözlerde bulunmak için motive olabilirsiniz. Şiron’un tesiriyle bu tabirlerde güzelleşme ve içsel derinlik elde etme talihiniz artabilir.

Hayatınızdaki sorunlar bitiyor.

İlişkilerde ahenk, uzlaşma ve müsamahayı teşvik edebilir. Bağlardaki sorunları çözmek ve daha sağlam bağlar oluşturmak için bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

İşte o tweet:

Exit mobile version