Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

Amaçlarınızı Tezahür Etmek Gücünüzü Yükseltmek İçin En Yeterli 10 Kristal ( Doğal Taş )

Ulaş Utku Bozdoğan: Amaçlarınızı Tezahür Etmek Gücünüzü Yükseltmek İçin En Yeterli 10 Kristal ( Doğal Taş ) 13

Doğal Taşlar ve Kristaller binlerce yıldır hayatımızın çeşitli taraflarını güzelleştirmek, korumak ve geliştirmek için kullanılmıştır. Kristalleri kullanmanın en tanınan yollarından biri, dileklerinizi gerçeğe dönüştürme süreci olan tezahür içindir. Bu yazıda, amaçlarınızı tezahür ettirmek için en uygun 10 kristali ve bunları istediğiniz sonuçlara ulaşmak için nasıl kullanacağınızı sizlerle paylaşacağım. 

Tezahür için kristalleri kullanmanın birçok yararı vardır. Birincisi, kristaller niyetinizi ve gücünüzü istediğiniz sonuca odaklamanıza yardımcı olabilir. Ayrıyeten niyetinizi güçlendirebilir ve hakikat güçleri ve fırsatları hayatınıza çekmenize yardımcı olabilirler. Ek olarak, kristalleri tezahür için kullanmak, içsel bilgeliğiniz ve sezginizle irtibat kurmanıza yardımcı olabilir, bu da size hakikat kararlar vermenize ve amaçlarınıza yönelik ilham verici aksiyonlarda bulunmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, kristalleri tezahür için kullanmak, sizi geride tutabilecek olumsuz hisleri ve sınırlayıcı inançları özgürleştirmenize yardımcı olabilir, daha net ve inançlı bir halde ilerlemenizi sağlar. Genel olarak, kristalleri tezahür için kullanmak, hayallerinizi tezahür ettirmenize ve yaşamanıza yardımcı olabilecek güçlü ve dönüştürücü bir tecrübeye yardımcı olabilir.

1. Kuvars

Kuvars, derin bir ruh temizleyici vazifesi görür, fizikî boyutu zihinle birleştirmek için bedenin iç yapısını ve çevreleyen süptil vücutları arındırır ve geliştirir. İçsel aksiliklere odaklanır ve onun yerine olumlu niyet ve hisleri harekete geçirir.

Berrak Kuvars, enerjiyi yükselten ve aklınıza koyduğunuz rastgele bir maksadı gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek güçlü bir kristaldir. Negatif enerjiyi temizleme ve ruhsal farkındalığı geliştirme yeteneği ile de bilinir.

Doğal kuvarsı tezahür için kullanmak için, öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. Tesirini arttırmak için iş yerinizde masanızın kuzey doğu istikametine yerleştirin. 

Su kümeleri Yengeç Balık ve Akrepler kullanabilir. 

2. Sitrin

Sitrin, kişinin hayatındaki neşeyi kabul etmesi için yüksek zihni açar, öfkeyi ve olumsuz hisleri, derinlere yerleşmiş dehşetleri ve yıkıcı hisleri özgür bırakır. Depresyonun üstesinden gelmek için eksiksiz bir kristal olan sitrine, tenkide karşı hassasiyeti azaltır ve yaratıcılığa ve kendini tabir etmeye ilham verir.  

Özellikle Toprak kümeleri Boğa Başak ve Oğlak burçları kullanabilir. 

Sitrin, bolluğu ve refahı çekme yeteneği ile bilinen hoş bir sarı kristaldir. Ayrıyeten yaratıcılığı ve özgüveni geliştirdiğine inanılıyor.

Sitrini tezahür için kullanmak için, meskeninizde salonunuzda yahut ofisinizde  kapıya yakın olacak halde için kullanmak için,  öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. 

3. Ametist

Ametist bilhassa duygusal vücudu takviyeler, çok çalışan, çok gerilimli yahut bunalmış olanları merkezlerine geri getirir. Fizikî gerginliğe ve baş ağrısına yol açan zihinsel korkuları hafifletir ve çabuk öfkelenen ve çabuk sonlanan şahısları sakinleştirmek için şahane bir kristaldir.

Ametist, ekseriyetle gerilimden kurtulmak ve ruhsal gelişim için kullanılan sakinleştirici bir kristaldir. Ayrıyeten sezgi ve psişik yetenekleri geliştirdiğine inanılıyor.

Tezahür için Ametist kullanmak için, onunla meditasyon yapın ve istediğiniz sonuca odaklanın. Öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. Ve mutfağınızın doğu tarafına görünecek halde yerleştirin. 

Hava kümeleri İkizler Terazi ve Kova burçları kullanabilir.

4. Gül Kuvars

Pembe Kuvars, kalbin sevgi verme ve alma yeteneğini bastıran ve onu şifa, rahatlık ve içsel beslenme ile değiştiren hüzünleri, telaşları, endişeleri ve kırgınlıkları çözer.

Bu kristal, sevgiyi ve duygusal şifayı çekme yeteneğiyle tanınan nazik pembe bir kristaldir. Ayrıyeten kendini sevmeyi ve şefkati geliştirdiğine inanılıyor.

Tezahür için Pembe Kuvarsı kullanmak için elinizde tutun ve istediğiniz sonuca odaklanın. Tesirlerini artırmak için yatak odanıza yahut konutunuzda göze çarpan bir yere de yerleştirebilirsiniz.

Öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. Konut ya da iş yerinizin kapıya yakın görünen bir yerinde koruma edin. 

5. Siyah Turmalin

Siyah Turmalin, duygusal vücudu olumsuz kanılardan, telaşlardan, öfkeden yahut değersizlik hislerinden temizleyen bir arınma taşıdır.

Bu, ekseriyetle negatif enerjiyi savuşturmak ve topraklamayı geliştirmek için kullanılan hami bir kristaldir. Ayrıyeten netliği ve odaklanmayı geliştirdiğine inanılıyor.

Siyah Turmalin’i tezahür maksadıyla kullanmak için öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın.  Konutunuzda yahut ofisinizde göze çarpan bir yerde bulundurun. 

Tüm burçlar kullanabilirler. 

6. Yeşil Aventurin

Aventurine’in yatıştırıcı gücü, duygusal vücudu istikrarlar ve kişiyi içsel ahenge yanlışsız yönlendirir. Gerginliği, öfkeyi ve tahrişi yatıştırır ve telaşlı bir hayat biçiminin günlük gerilimini çözmeye yardımcı olur.

Aventurin, baht ve refahı çekme yeteneğiyle bilinen yeşil bir kristaldir. Ayrıyeten yaratıcılığı ve motivasyonu geliştirdiğine inanılıyor.

Öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. Mümkünse çalışma odasında kullanın.

Boğa ve Başak burçları kullanabilir. 

7. Pirit

Pirit bir olumlu güç kristalidir ve melankoliye, talihsizlik ve ümitsizliğe odaklanan fikirlere son derece yardımcı olur. Telaş ve hüsranı giderir ve benliğe bir ayna olarak bu hislerin arkasındaki nedenleri ortaya çıkarır ve tahlil arayışını teşvik eder.

Pirit, ekseriyetle zenginlik ve bolluğu çekmek için kullanılan metalik bir altın kristaldir. Ayrıyeten itimat ve motivasyonu artırdığına inanılıyor.

Piriti tezahür için kullanmak için, konutunuzda yahut ofisinizde göze çarpan bir yerde kullanın.  Öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın.

Akrep Koç burçları kullanabilirler.

8. Carnelian

Carnelian, şimdiye demirlemek için harika bir dengeleyici kristaldir. Yüksek gücü, kaybedilen canlılığı ve motivasyonu geri kazanmaya yardımcı olur ve yeni arayışlar için yaratıcılığı teşvik eder.

Carnelian, yaratıcılığı ve motivasyonu geliştirme yeteneği ile tanınan canlı turuncu bir kristaldir. Ayrıyeten muvaffakiyet ve refahı çektiğine inanılıyor.

Öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. Yatak odası hariç mesken ya da ofisinizde kullanabilirsiniz. 

Tüm burçlar kullanabilirler. 

9. Selenit

Selenit, kararsız hisleri sakinleştirmek ve dengelemek ve baş karışıklığını, yetersizlik hislerini, kıskançlığı, kuşkuyu yahut öbür olumsuzluk biçimlerini ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Kişinin bir durumun iç işleyişini görmesini ve yüzeysel olanı ve daha derin bir seviyede neler olup bittiğini kavramasını sağlar.

Selenite, çoklukla ruhsal gelişim ve netlik için kullanılan beyaz bir kristaldir. Ayrıyeten sezgi ve psişik yetenekleri geliştirdiğine inanılıyor.

Tezahür için Selenite’i kullanmak için, öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın Seleniti elinizde tutun ve istediğiniz sonucu gözünüzde canlandırın. Tesirlerini artırmak için masanızın üzerine yahut meskeninizde göze çarpan bir kısımda kullanabilirsiniz.

Su kümeleri Yengeç Balık ve Akrepler kullanabilirler. 

10. Labradorit

Labrador taşı çok etkin bir zihni sakinleştirir ve hayal gücüne güç vererek yeni fikirler getirir. Kişinin hayatına sevinç ve kendiliğindenliği geri döndürmek için kusursuz bir araçtır.

Labradorit, ekseriyetle ruhsal gelişim ve kendini keşfetme için kullanılan hoş bir yanardöner kristaldir. Ayrıyeten sezgi ve psişik yetenekleri geliştirdiğine inanılıyor.

Labradorit’i tezahür için kullanmak için, öncelikle maden suyunda 10 dakika bekletin elinizde tutun ve istediğiniz sonucu zihninizde ve gözünüzde canlandırarak kristalinizi programlayın. Labradoriti elinizde tutun ve istediğiniz sonuca odaklanın. Tesirlerini artırmak için konutunuzda yahut ofisinizde göze çarpan bir yere de yerleştirebilirsiniz. 

Özellikle dehşet ve telaş bozukluğu olanların tercih etmesi gereken bir kristaldir. Tüm burçlar kullanabilir. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…

Instagram 

YouTube

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio’

Exit mobile version