Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

4 – 10 Eylül Ferdî Haftalık Numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 4 – 10 Eylül Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 13

2023’ün 36. haftasına güzel geldiniz!

Numerolojideki birçok tekrar eden iki basamaklı sayı ortasında umut ve cüret iletisiyle öne çıkanlardan biri Sayı Sekansı Sayısı 99‘dur.

Bu hafta, bu hoş sayı etrafımıza yaklaşıyor. Bilhassa de tüm dünyada 9/9 ya da 99 olarak görülebilen 9 Eylül’de.

Numerolojide 99 ekseriyetle bir döngünün sonuna yaklaşmanın, dönüşümü benimsemenin ve amaçlarınıza sandığınızdan daha yakın olduğunuzun farkına varmanın sembolü olarak görülür.

9 sayısı, sonlar, tamamlanma, bilgelik ve ruhsal gelişimle ilişkilendirilen, başlı başına güçlü bir sayıdır. Yeni bir başlangıca yer açmak için bir etabın kapandığını tabir eder.

Sayı Sekansı Numarası 99, 9’un iki katı gücüne sahip olduğundan güçleri büyütülür.

Bu ikiye katlama tesiri, ömrünüzde kıymetli bir etabın sona ermek üzere olduğunu işaret ederek, bitişler ve geçişler iletisini ağırlaştırır. Lakin bu sondan korkulacak bir son yok; daha fazla bir büyüme, dönüşüm ve yenilenme fırsatı olarak benimsenmelidir.

99 sayısının hayatınızda ortaya çıkışı, etrafınızda ortaya çıkan değişiklikleri kabul etmek için cihandan gelen nazik bir dürtmedir. Sizi geride tutan geçmişe dair her türlü takıntıyı bırakmanızı teşvik eder. 

İlkbaharda yeni büyümeye yer açmak için sonbahar yapraklarının düşmesi üzere, sizi bekleyen yeni fırsatlara yer açmak için hayatınızın birtakım taraflarının dökülmesi gerekebilir. Bu bir meslek değişikliği, bir bağın sonu ya da yalnızca zihniyetinizde ve önceliklerinizde bir değişiklik olabilir.

Değişimi benimsemek zorlayıcı olabilir zira birden fazla vakit tanıdık olanı geride bırakmayı ve bilinmeyene hakikat maceraya atılmayı gerektirir. Fakat 99 sayısı, geçirmekte olduğunuz dönüşümün şahsî ve ruhsal gelişiminiz için gerekli olduğuna dair size garanti verir. 

Bu, kainatın sizi bu seyahat boyunca desteklediğini, sizi gerçek yolunuza ve daha yüksek emelinize gerçek yönlendirdiğini hatırlatır.

Daha da değerlisi, Sayı Sekansı Numarası 99, değerli bir şeyi başarmanın eşiğinde olduğunuzun bir iletisidir. 

Başarı çok uzakmış üzere görünebilir, fakat gerçekte amaçlarınıza ulaşmaya sandığınızdan çok daha yakınsınız.

Çoğu vakit hayallerimizin peşinden giderken pürüzlerle, aksiliklerle ve kendimizden kuşku duyduğumuz anlarla karşılaşırız. Hatta işler zorlaştığında vazgeçmeyi bile düşünebiliriz. 

99 sayısı bu vakitlerde bir umut ışığı olarak karşımıza çıkıyor, bizi azme teşvik ediyor ve muvaffakiyetin elimizde olduğunu hatırlatıyor.

Bu hafta öteki ne olursa olsun, pes etmeyin!

Kişisel haftalık numeroskopunuz 

Kişisel Yıl Numaranıza nazaran bu hafta için şahsî numeroloji iddianızı almak için okumaya devam edin. Ferdî Yıl Numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık varsayımınızı okumak için şahsî yıl numaranızı bilmeniz gerekir. Bu sayı sizin için 2023 boyunca birebir kalacaktır, hasebiyle bunu sırf bir kere hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı varsayımını okumanız yeterlidir!

Bunu çözmek hakikaten çok kolay:

2023 yılına doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı eklemeniz kâfi. 

İşte 2 kısa örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (doğum yılınızın bu hesaplamayla ilgisi yoktur), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız ferdî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Bu sizin için 1. şahsî Haftadır.  Bir kısmın kapanışını getiren Sayı Sekansı Sayısı 99 ile birlikte, değişimin havada olduğunu katiyetle hissedebilirsiniz. Misyonunuz, bunu basitçe katlanmanız gereken bir şey olmaktan çok olumlu bir değişim devri haline getirmektir. Bunu inisiyatifi ele geçirerek yapabilirsiniz.

Yaşamınızdaki değişiklikler konusunda proaktif olun. Bunların size dayatılmasını beklemeyin. Eğrinin önüne geçin. Değişimi benimsemeye ne kadar istekli olursanız, bu değişimin sizin için şahane sonuçlar doğurma mümkünlüğü da o kadar artar.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Eskiyi bırakın ve yeniyi arayın. Bu hafta amaçlarınıza ulaşmanın yolu yeni bir şey denemek, daha evvel hiç denemediğiniz bir şey. Tıpkı eski şeyi yaparak oraya ulaşmaya çalışıyorsunuz fakat işe yaramıyor, bu yüzden sıkışıp kaldınız. Zihniyet değişikliğini sıfırlamaya gereksiniminiz var ve yenilikçi, sıra dışı yahut şaşırtan bir şey bunu size sağlayacaktır.

99 Sayı Sekansı Numarası size amacınıza nasıl ulaştığınızın kıymetli olmadığını hatırlatır (başka kimseye ziyan vermediğiniz sürece), bu nedenle normlar, gelenekler ve ‘işlerin her vakit yapılma şekli’ tarafından kapana kısılmış hissetmeyin. 

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Sayı Sekansı Sayısı 99, bu yıl şimdiye kadarki tecrübelerinizle çok güçlü bir formda yankılandı ve sonlar ve başlangıçlar kavramına aşina oldunuz. Numeroloji döngünüzdeki bu 3 Ferdî Haftada, artık bunların hepsini ferdî yaratıcılığınızla tabir edebilirsiniz.

Yaratıcı maharetlerinizi kullanın… Evet, onlardan çokça var!  Bu hafta en derin, en karanlık hislerinizi söz etmek için ıstırap, öfke, suçluluk, endişe ya da kırgınlık üzere hislerinizi dışarı çıkarmak, Sayı Sekansı Sayısı 99’un çok sağlıklı bir kullanımı olacaktır. Zira memnunluk sandığınızdan daha yakındır.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Analitik marifetleriniz bu hafta muvaffakiyetinizin anahtarıdır. Sayı Sekansı Sayısı 99’un size muvaffakiyetin çok yakın olduğunu hatırlatmasıyla, durumunuzu dikkatlice incelemek için vakit ayırarak bulmanız en uygunudur. İşe yarayan ne yaptın? Ne işe yaramadı? Vakit ve güç kaybı neydi? Gelecek vaat eden lakin şimdi keşfedilmemiş olan şey nedir?

Zamanınızı ve motivasyonunuzu nasıl değerlendireceğiniz konusunda şuurlu seçimler yapın. Karşılıklar içinizde yatıyor, lakin şimdi yaptığınız seçimler hakkında gereğince dikkatli düşünmediniz.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

Kararlı bir formda hareket edin. Gecikmeler, daha fazla kıymetlendirme, müzakere yahut tahlil için vakit kalmadı. Bu hafta yaptığınız seçimler içgüdüsel olmalı, içgüdüleriniz ve başarılı olma isteğiniz tarafından yönlendirilmelidir.

Sayı Sekansı Numarası 99, aradığınız sonuçların çok yakında olacağını vaat ediyor, lakin oraya hedefsizce dolaşarak ulaşamazsınız. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bunu her vakit biliyordunuz ancak bu bilgiye nazaran hareket etmekte direndiniz. Daha fazla yok. Artık vakti.

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

99 Sayı Sekansı Numarası size amaçlarınıza düşündüğünüzden daha yakın olduğunuzu hatırlatır fakat sezgilerin tersine, bu hafta onlara ulaşmanın yolunun onlara odaklanmamak olduğunu hatırlatır. Bunun yerine size zevk veren şeye odaklanın.

Yaratıcı hobiler, çocuklarınızla yahut torunlarınızla oynamak, konutunuzu düzenlemek, partnerinizle eğlenmek tüm bunlar ve sizi gülümseten başka her şey siz farkına bile varmadan irade gücünüzü güçlendirecektir. Amaçlarınıza ulaşmanın yolu mutluluğa ulaşmaktır. Sonuçta memnun insanların daha fazlasını başardığı uygun biliniyor.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Bu, çok çalışmak için bir haftadır; fakat kesinlikle işte olmak zorunda değildir. Sıkı çalışma ve gayret, en pahalı maksadınız ne olursa olsun ona yönlendirilmelidir. Bu meslekle ilgili olabilir, fakat bunun yerine bağlarınızla, ailenizle, sıhhatinizle yahut ferdî bir amaçla ilgili olabilir.

Göreviniz, hayatınızın bu alanına durmaksızın odaklanmaktır. Başka her şeyi bir kenara bırakmaya çalışın, zira Sayı Sekansı Numarası 99 size şu anda altın bir fırsatın etrafınızda olduğunu hatırlatır. Sonsuza kadar orada olmayacak. Bu yüzden zihninizi odaklayın ve konsantre olun.

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

99 Sayı Sekansı Numarasının bu hafta sizde çok güzel yankılanan bir sabır ve azim iletisi var. Kesin gayenizi her vakit aklınızda tutarak, adım adım, azar azar ilerlemeye devam etmeye isteklisiniz. Mesleğinizden aşk hayatınıza kadar bu usul işe yarayacaktır.

Büyük değişiklikler size nazaran değil ve dahası, artık gerekli de değil. Buraya kadar gelmiş olmanız esasen gerçek şeyi yaptığınızı gösteriyor; hasebiyle bu haftanın ana fikri yola devam etmektir. Kırılmayan şeyi tamir etmeyin.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Bu sizin için 9. Şahsî Haftadır, münasebetiyle 99 Sayı Sekansı Numarasının güçleriyle çok uyumlusunuz. Diğerlerine özverili şefkati söz ederek, hak ettiğiniz muvaffakiyete hakikat son adımı atabilirsiniz. Bu hafta kendi hayatınız için neler yaptığınızla ilgili değil, daha çok öbürleri için neler yapabileceğinizle ilgili.

Başka birine bakarsanız, Cihanın de size bakacağına itimadın. Bu dünyada parlayan ışık olun ve Sayı Sekansı Numarası 99’un yolunuza muvaffakiyet ve memnunluk koyacağını bilin.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version