Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

28 Ağustos – 3 Eylül Şahsî Haftalık Numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 28 Ağustos – 3 Eylül Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 13

Tam potansiyelinize adım atma döngümüz. 

2023’ün 35. haftasına güzel geldiniz!

Bu haftanın sayıları sizi benzersizliğinize adım atmaya davet ediyor. 

Bu dünyada yalnızca senin ve yalnızca senin yapmak için doğduğun bir şey var.

Bunun ne olduğunu anlamak her vakit kolay değildir; lakin meditasyon, kehanet, hayal çalışması, günlük tutma ve dua çalışması bunu anlamanıza yardımcı olabilir.

Yolunuzu bilseniz bile, bazen onu hakikaten takip etmek yürek ister.

İşte bu haftanın güçleri ve 10 Sayı Sekansı devreye giriyor.

1 Eylül civarında doruğa ulaşan (çünkü 9/1 tarihi 9+1 = 10 olarak okunabilir) bu güçlü sayı, kim olduğunuz ve nereye gittiğinizle ilgili gerçek bir açıklama yapar.

Numerolojide 1 büsbütün ferdî güçle ilgilidir. Bu sizin şahsî olarak bedenlenmiş halinizdir; 1 numara sizi direkt ilgilendiren hususlarla ilgilidir. 

Ve 0 sayısı büsbütün sonsuz potansiyelle ilgilidir; olabilecek her şeyle.

Yani 10 Sayı Sekansı sizi tam gücünüze adım atmaya ve olabileceğiniz her şey olmaya davet ediyor.

Sekans Sayısı 10’un öbür bir manası daha var ve bu da yeni bir başlangıç kavramıyla kontaklı.

Nedenini Sekans 10’daki sayıları topladığımızda görebiliriz.

1+0 = 1  yeni başlangıçların, liderliğin, bağımsızlığın ve kendini keşfetmenin sayısı. 

Bir seyahatin başlangıç noktasını ve yeni bir şey yaratma potansiyelini söz eder. 

Yeni bir başlangıç, yenilenme fikrini, geçmişi silip yeni bir yola çıkma bahtını bünyesinde barındırır. 

Hayat bir dizi döngüdür ve her döngü bir sıfırlama ve yine başlama fırsatı olarak görülebilir. 

İster yeni bir yıl, ister yeni bir iş, ister yeni bir ilgi olsun, 1’den başlama kavramı, yaratıcı vuruşlarınızı bekleyen boş bir tuval manasına gelir.

10 numaranın 1’e dönüşümü bu yeni başlangıç konseptiyle harika bir halde örtüşüyor. 

Artık bize hizmet etmeyen eski kalıpları, inançları ve alışkanlıkları bırakmamızı teşvik eder. Eski derimizi atar üzere, yenilenmiş bir bakış açısıyla, önümüzde uzanan olasılıkları kucaklamaya hazır yeni bir etaba adım atıyoruz.

10 sayısı, hem bir sonu hem de bir başlangıcı temsil etmesi nedeniyle numerolojide eşsiz bir pozisyona sahiptir. 

Çark dönüyor ve her dönüşte yeni bir başlangıç, değişim dalgasına ayak uydurma ve onun dönüştürücü gücünden yararlanma fırsatı geliyor.

Öyleyse bu hafta 10 Numaranın olumlu gücünü kucaklayın ve eşsiz gücünüze adım atmaya ve yesyeni bir başlangıca hazır olun!

Kişisel haftalık numeroskopunuz 

Kişisel Yıl Numaranıza nazaran bu hafta için şahsî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Ferdî Yıl Numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık iddianızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekir. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacaktır, hasebiyle bunu sadece bir defa hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı varsayımını okumanız yeterlidir!

Bunu çözmek hakikaten çok kolay:

2023 yılına doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı eklemeniz kâfi. 

İşte 2 kısa örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (doğum yılınızın bu hesaplamayla ilgisi yoktur), ferdî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız ferdî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Bu hafta artan hisler yaşayabilirsiniz – bu döngünüzde 9. Şahsî Haftadır ve bir şeyler sona ermek üzeredir; büyük olasılıkla bitmesini istemediğiniz bir şey. 10 Sayı Sekansı bu hususta sizi desteklemek için burada.

Her sonun tıpkı vakitte yeni bir başlangıç olduğunu hatırlamanız isteniyor. Başınızı dik tutun ve geleceğe inançla bakın. Evet, yakında yeni bir başlangıç yapmanız gerekecek, lakin başarınızı garantilemek için her şey mevcut.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Bu, döngünüzdeki 1 Ferdî Haftadır; yeni başlangıçlar ve her cinsten yeni başlangıçlar için harikadır. Bu nedenle 10 Sayı Sekansı ile düzgün bir rezonansa giriyorsunuz ve işleri başlatmak için çok az cesaretlendirmeye gereksiniminiz var. Hesaplanmış birkaç risk alın ve ne olacağını görün.

Eylül sizin için sezgisel bir 11. Ferdî Aydır, hasebiyle bu, riske girme vakti değil. Hayata evet demeyi deneyin zira bu sizi daima olarak hayır demenizden çok daha ileriye götürecektir. Talihin sizi götürdüğü yeri takip edin.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

İç sesinizi dikkatlice dinleyin. Sezginiz size bir şey söylüyor ancak siz büyük olasılıkla bunu duymak ya da kabul etmek istemiyorsunuz. Döngünüzdeki bu son derece manevi 11. Şahsî Hafta, bunu istemeyerek yahut isteksizce yapsanız bile, sizden gerçekle yüzleşmenizi ister.

10 Sayı sekansı bu hayli güç anı aşmanızda size dayanak olacak. Kalbinizi açın ve durumun gerçekliğini kabul edin. Bunu yaptığınızda hayat kolaylaşacak ve düzgünleşme başlayacaktır.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Bu sizin için çok keyifli ve yaratıcı bir hafta olacak üzere görünüyor. Toplumsallaşmak ve eğlenmek için kusursuz bir vakit; hayatı fazla ciddiye almayın. Sekansı Sayısı 10, bilhassa aşk hayatınız için âlâ haberler getiriyor, bu nedenle ortaklığınızda sevinç arayın.

Eğer bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, halka açık bir yerde konuştuğunuz biri mutluluğun anahtarını elinde tutabilir. Aşktan uzakta, yanınızdan geçen bir yabancı, onu bir daha hiç görmeseniz bile hayatınızı derinden etkileyebilir.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

10 Sayı Sekansı sizi yeni bir başlangıç yapmaya teşvik ederken, hâlihazırda tamamlamış olduğunuz şeyin vakte dayanabileceğinden emin olmak isteyeceksiniz. Bu, numeroloji döngünüzde sağlam, yapan bir 4 Ferdî Haftadır, bu nedenle sorumluluk ve sıkı çalışma çok değerlidir.

Ancak eylül döngünüzde sevinçli, macera dolu bir 5 Ferdî Ay olacağından, sizin de biraz eğlenmeniz değerlidir. Rutinlerinizin ve görevlerinizin kölesi olmayın.

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

10 Sayı Melek’in yeni bir başlangıç iletisi bu hafta aklınızdan çıkmadı – aslında yola çıkmak için can atıyorsunuz! Fakat bu biraz pervasız 5. Şahsî Hafta’da, yeni bir şey uğruna yeterli olan her şeyi terk etmemeye dikkat etmelisiniz. Sadece bunun uğruna yeni ve özgün olmak şahane bir fikir değil.

Yaşamınızın işe yarayan ögelerini koruduğunuzdan emin olun; bunun yerine güzelleştirmenin gerekli olduğu yerlere odaklanın. Aksi takdirde bu haftaki risk alma dürtüleriniz başınızı büyük belaya sokabilir.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Derinden empatik ve şefkatli 6. Ferdî haftada bu hafta aile sevgisiyle kuşatılmış durumdasınız. Bu, Sekansı Sayısı 10’un teşvik ettiği yeni başlangıcı yapmaya çalışırken size rahatlık sağlar. Sevdiklerinizle konuşun ve onları gemiye alın.

Eylül, döngünüzde son derece manevi bir 7 Ferdî Ay olacağından, önünüzdeki yolunuza rehberlik etmek için kehaneti artık kullanmaktan da yararlanacaksınız. 

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Sizin için bu, ferdî bir kıymetlendirme yapmak için çok yeterli bir vakit. Bu, döngünüzdeki 7. Şahsî Haftadır ve geriye dönüp son birkaç haftayı tahlil etmeniz teşvik edilir. Ne âlâ gitti? Ne olmadı? Bu neden olabilir – dürüst olmak gerekirse, olanlarda sizin rolünüz neydi?

Sekansı Sayısı 10, Kozmosun sonraki adımlarınızı destekleyeceğine dair size garanti verir, lakin evvel açık ve şeffaf olmalısınız, bu noktaya nasıl ulaştığınızın sorumluluğunu kabul etmelisiniz. Siz ilerledikçe her şey düzgün olacak.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Güven, bu haftaki muvaffakiyetinizin anahtarıdır; 10 Sayı Sekansı tarafından desteklenen, yanlış gidemeyeceğinizi biliyorsunuz. Bilhassa gönül işlerinde kararlı davranın. Bu 9. Ferdî Yılda zamanlamanın her şey olduğunu hissediyorsunuz, bu yüzden artık ikinci en düzgüne razı olmayın.

Eğer münasebetiniz hiçbir yere gitmiyorsa, artık yola devam etme vakti. Öte yandan, partnerinizden çok mutluysanız, o vakit artık romantik bağlılığınızı sağlamanın yahut derinleştirmenin vaktidir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version