Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

24-30 Temmuz Ferdî Haftalık Numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 24-30 Temmuz Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 13

Milyonerin Zenginlik Bolluk Sayısı. 2023’ün 30. haftasına güzel geldiniz!

Bu haftanın sayısı 37’dir ve 30 Temmuz’da tam tepesine ulaşır zira 7/30, numerolojide 7+30 = 37 olarak görülebilir.

Bu, servet yaratma, bolluk, zenginlik ve güce mükemmel bir halde odaklanan çok güçlü bir Numeroloji sayısıdır. 

Aslında, Boğa’nın Kraliyet Yıldızı Boğa takımyıldızında boğanın gözünü oluşturan devasa kırmızı yıldız olan Aldebaran yıldızı ile ilgisi nedeniyle Milyoner Sayısı olarak isimlendirilir.

Boğa, zenginlik yaratan bir burçtur ve 37 Numaralı ününü buradan alır.

Ancak, daha fazlasını anlamak için 37’deki kişisel sayılara da bakabiliriz.

3 numara yaratıcılığı, kendini tabir etmeyi ve bağlantısı, ayrıyeten genişlemeyi, iyimserliği ve neşeyi temsil eder.

Öte yandan 7 sayısı, maneviyat, içe dönüş ve bilgi arayışını temsil eder. İç büyümeyi, bilgeliği ve tefekkür etmeyi teşvik eden bir sayıdır.

Bu iki sayı birleşerek 37’yi oluşturduğunda, güçleri derin bir ruhsal mana yaratmak için sinerji oluşturur maddi ve manevi alemler ortasında uyumlu bir istikrar.

Bu biçimde, 37 Numaralı bize doğuştan gelen ilahi hakkımıza her birimizin zevk almak için doğduğumuz harika bolluğa nasıl erişeceğimizi öğretebilir.

37 Numara ayrıyeten sizi iç sesinize güvenmeye ve ruhsal seyahatinizi kucaklamaya teşvik ediyor. Bu hafta yüksek benliğinizle temas kurmak için meditasyon yapın ve öz yansıtma pratiği yapın. 

Aşkta, 37 Numara, bizi sevdiklerimizle olan bağımızı derinleştirmeye teşvik eden çok sevinçli bir sayıdır. Tıpkı vakitte münasebetlerimizde daha derin manalar aramamızı da istiyor. Bu yüzden yüzeysel olanın çok ötesine geçen bir irtibat kurmanın tam vakti. 

37 Numara ayrıyeten ferdî gelişimi teşvik ettiğinden, bu sayı en uygun benliğimiz olmamıza ve bu en düzgün benliği bağlarımıza getirmemize yardımcı olur. 

O yüzden bu hafta, zenginlik ve bolluk yaratmak için içsel potansiyelinize inancın ve kendi bahtınızın gerçek bir ortak yaratıcısı olarak gerçek gücünüze adım atın, ister para, ister aşk, ister her ikisinde olsun!

Kişisel Haftalık Numeroskopunuz 

Kişisel Yıl Numaranıza dayalı olarak bu hafta için ferdî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Şahsî Yıl Numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel Yıl Numaranızı Hesaplayın

Haftalık iddianızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacak, bu yüzden yalnızca bir sefer hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı varsayımını okumanız yeterli!

Çalışmak nitekim çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte 2 süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız şahsî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde son derece manevî bir 11. Şahsî Hafta, bu nedenle 37 Numaranın sizi nasıl çağırdığını görseniz uygun edersiniz. Bu hafta bu inanılmaz sayının gücünü en âlâ formda nasıl kullanabileceğinize dair sezgilerinizi dinleyin. 

Temmuz ayı sizin için güçlü, refah odaklı bir ay olduğundan, Ağustos gelmeden ve odağınız farklı bir önceliğe geçmeden evvel, 37 Numaralı ‘i hak ettiğinizi bildiğiniz zenginlik için son bir atak olarak kullanabilirsiniz.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzde kendini tabir eden 3 Ferdî Hafta olduğundan, bu hafta 37 Numaralı ‘in sevinçli ögelerini somutlaştırıyorsunuz. Bununla birlikte, Temmuz 9 Ferdî Ayı olduğundan, kimi hisleriniz acı tatlı olmaya mahkumdur. 

Kendi ferdî gücünüzü bulmak için, derin hislerinizi söz etmenin bir yolu olarak sanata ve yaratıcılığa bakın. Bu duygusal salıverme sayesinde, hakkınız olan ilahi bolluğa daha uygun erişebileceksiniz.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzde çok çalışkan bir 4 Ferdî Hafta, lakin biraz fazla çalışıyor olabilirsiniz. 37 Numaralı size hayattaki neşeyi de aramanızı hatırlatmak için burada. 

Bu sayı ile âlâ bir halde rezonansa giriyorsunuz zira 3+7 = 10 yahut numerolojide 1 ve bu Temmuz’da liderlik odaklı 1 Şahsî Ayı’ndasınız. Rastgele bir anda hayatın hoşluğunu ve zevkini faal bir formda arayarak etrafınızdakilere örnek olun. Sevinci görün ve diğerlerinin da görmesine müsaade verin.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Güçlü bir güç karışımıyla, sizin için epey iddia edilemez bir hafta. Bu, numeroloji döngünüzde, istikrarı belirsizliğe tercih ettiğiniz için kendinizi çok huzursuz ve huysuz hissetmenize neden olan 5. Şahsî Haftadır. 

Dengesiz yahut gerilimli hissediyorsanız, gerçekte ne kadar güçlü olduğunuzu hatırlatmak için 37 Numaralı üzerine meditasyon yapın. Bu hoş sayı, gerçek benliğinizi bulmanıza ve gerçeğinizi sevgi açısından konuşmanıza yardımcı olabilir.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

Bu, arkadaşlık, romantizm ve barışa odaklanan, sizin için çok sevgi dolu bir 6 Ferdî Hafta. Bununla birlikte, Temmuz sizin için 3. Ferdî Ay olduğu için, 37 Numaralı ve onun ilahi bolluk bildirisiyle uygun bir biçimde rezonansa giriyorsunuz.

Bu, aileniz ve sevdiklerinizle tezahür üzerinde çalışmak için mükemmel bir hafta olabilir. Herkese yarar sağlamak için bir küme çalışması yapın, birçok baş, birden daha iyidir!

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

Bu sizin için manevi bir 7. Şahsî Hafta olduğundan, 37 Numaranın titreşimleri ve iletileriyle çok uyumlusunuz. Bilhassa, tezahür ve bolluk uğraşlarınıza yardımcı olması için meditasyon yahut kehaneti nasıl kullanacağınızı anlayacaksınız, bu yüzden yapmaya devam edin. O!

Temmuz, numeroloji döngünüzde genel olarak çok çalışkan bir 4 Ferdî Ay oldu, lakin tüm bu sıkı çalışmanın karşılığını almak üzere olduğuna dair işaretler yeterli.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde güçlü bir 8. Şahsî Haftadır ve bunu 37 Numaralı te tutulan tezahür potansiyelinden tam olarak yararlanmak için 7. Ferdî Yılınızın ruhsal güçleriyle birleştirebilirsiniz.

Tezahür maharetlerinizi bilemeye bakın onu, öğrenilebilen ve mükemmelleştirilebilen rastgele bir marifet üzere ele alın. Temmuz sizin için maceralı bir 5. Şahsî Ayı olduğundan, bilhassa yeni yahut sıra dışı tezahür etme formüllerine çekileceksiniz onların sizin için çalışmasını sağlayın!

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzün bu 9 Ferdî Haftasında, bir şeyler sona yaklaşıyor ve bu hususta mutsuz olabilirsiniz. Bununla birlikte, 37 Numaralı sizi güçlendirmek ve yükseltmek için burada, size tüm gerçek omurların dönüm noktaları olduğunu hatırlatıyor ve bu sizin olabilir. 

Temmuz, döngünüzde rahatlatıcı, sevgi dolu bir 6. Ferdî Ay olduğundan, artık bu sonda size yardımcı olması için sevdiklerinizin nezaketinden yararlanabilirsiniz. Pratik ve ruhsal dünyaların sizin en son yeterliliğiniz için harmanlandığını bilin.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Bu, döngünüzdeki liderlik odaklı 1. Şahsî Haftadır ve sizi 37 Numaralı ‘in (numerolojide 3+7 = 10 yahut 1) kök sayısıyla çok uyumlu hale getirir. Temmuz tıpkı vakitte sizin için 7. Ferdî Aydır, bu nedenle diğerlerine 37 Numaralı   sayı ile bolluk iletisini nasıl kucaklayacaklarını göstermek için uygun bir pozisyondasınız.

Sevdikleriniz, aileniz ve ilgili arkadaşlarınızla başlayın. İlgisizlere vaaz veremezsin fakat yalnızca konuşarak değil yürüyerek yürüyerek kimi insanların gözlerini açabilirsin bu hafta.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version