Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

20 Mayıs Cumartesi Günü Mars Aslan Burcuna Geçiş Yaptı: Sert Tesirleri Haftalarca Devam Edecek!

Ulaş Utku Bozdoğan: 20 Mayıs Cumartesi Günü Mars Aslan Burcuna Geçiş Yaptı: Sert Tesirleri Haftalarca Devam Edecek! 29

Mayıs ayı astrolojik açıdan epeyce zorlayıcı tesirler gösteriyor. 20 Mayıs Cumartesi günü Mars’ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte bizleri hem ekonomik hem de siyasi manada kimi tesirler bekliyor. Pekala, Mars Aslan burcunda iken ülkemizde neler yaşanacak, burçları nasıl etkileyecek, gelin birlikte bakalım…

20 Mayıs Cumartesi günü itibariyle Mars Aslan burcuna geçiş yapıyor.

Savaşçı gezegen Mars’ın Aslan burcu seyahati sırasında güç çekişmeleri, siyasi tartışmalar, ekonomik açıdan zorlanmalar ve sıhhat alanında kalp ile ilgili bahisler gündemimizde olabilir.

Mars Aslan burcu transiti 10 Temmuz’a kadar sürecek.

Bu periyotta ego savaşlarına ve alakalarda gurur yapmamaya ihtimam göstermekte yarar var. Aslan burcu bizi daha savaşçı ve yürekli yaparken öfke ile hareket etmemize de neden olabilir.

Gökyüzü yorumcusu Seyran Ataklı uyardı: “Siyaset arenası karışıyor…”

Ataklı Sözcü gazetesine yaptığı açıklamada, ‘Mars bugün Aslan burcuna geçiyor. Yeni ataklar, yeni gayeler konusunda cesaretlenecek, konuşulmak, parlamak isteyeceğiz. Egonun oyunlarına kapılmadan ilerlersek sonucunda zafer bizim olabilir. Tutkulu aşklar yaşanabilir. Siyaset arenası, önderler, kraliyet ailesi, sahne dünyası, sinema sanatkarlarına dair problemler gündeme gelebilir. Nüfusun genç kısmı bu süreçte hamasetli ve korkusuz telaffuzlarıyla dikkat çekebilir. Borsa, altın ve spekülatif yatırımlarla ilgili gelişmeler, krizler artabilir’ diye belirtti.

Diğer yandan kalp hastalıklarına ve hudutların yorgun olacağı bu devirde her türlü gerilime karşı temkinli olmalıyız.

Ataklı, ‘Mars Aslan transitiyle kalp, kas, kan, deveran rahatsızlıkları, acil ameliyatlar, tiroid, ve boyun fıtıklarıyla ilgili hassasiyetler oluşabilir’ diye yazdı.

Astrolog Dinçer Güner “Ekonomik açıdan bilhassa borsa açısından gerilimli vakitler olabilir” diye uyardı.

Güner paylaşımında, ‘Gösteri dünyası, tiyatrocuların sıhhatleri ile ilgili üzücü haberler alabiliriz. Bilhassa kalp problemleri olanların daha dikkatli olması gereken bir devir. Ya da şov dünyasında bol bol arbede dövüş haberlerine rastlayabiliriz. Yeniden küçük çocuklarla bağlı halkı sinirlendirecek, yansıların artmasına neden olacak durumlar kelam konusu olabilir’ diye söyledi.

“Dikkat! Etrafımızda ki insanlara ne kadar kibirli ve küstah davranırsak o kadar yalnız kalırız.”

Güner, ‘Bu süreçte yönetici özelliklerimizi ortaya koyarken saldırgan, öfkeli, çok buyurgan değil daha yapan, birleştirici bir biçimde yapmamız gerek. Kendimize güvenen, yönetken özelliklerimizi çok daha rahat bir halde ortaya koyabileceğiz. Yürek ve insiyatif alma isteği daha ön planda olacaktır. Uğraştığımız her türlü işte tek kelam sahibi olmak isteyecek, kararlarımızda epeyce sabit ve dışarıdan gelebilecek tüm tenkitlere hayli kapalı olacağız’ dedi.

Mars Aslan transitinden bilhassa ateş kümesi burçları olan Koç, Aslan ve Yay burçları daha çok etkilenecek.

Exit mobile version