Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

11 – 17 Eylül Haftalık Şahsî Haftalık Numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 11 – 17 Eylül Haftalık Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 5

Zaman artık yine başlamak için. 

2023’ün 37. haftasına güzel geldiniz!

Bu haftanın sayı sekansı – 987 – yalnızca bir sayı dizisi değil; bu, bize vakit kaybetmeyi bırakıp hayatı dolu dolu yaşamaya başlamamızı hatırlatan kozmik bir alarm saatidir. 

Bu güçlendirici sayı 17 Eylül’de tam gücüne ulaşıyor; zira bu tarihi 9 (ay sayısı)/8 (1+7)/7 (2023 için kozmik yıl sayısı), yani 987 olarak okuyabiliyoruz.

Ancak o tarihe hakikat ilerledikçe, her bir sayı güç topluyor ve en kıymetli tek iletide birleşiyor: Artık tam zamanı!

İlk olarak, güçlü 9 numaramız var. Bu sayı büsbütün bitişler ve yeni başlangıçlarla ilgilidir. Bunu bir kısmın kapanışı ve oburunun açılışı olarak hayal edin. 

Her gün bize sıfırlama düğmesine basıp yine başlama gücüne sahip olduğumuzu hatırlatıyor. Şayet bir tekdüzeliğe takılıp kaldıysanız ya da hiç bitmeyen bir koşu bandında olduğunuzu hissediyorsanız, 9 numara şöyle diyor: ‘Şimdi, o eski öyküyü toparlayıp yesyeni bir öykü yazmanın vakti geldi!’

Sırada 8 numara var. Bu büsbütün şahsî gelişim ve kararlılıkla ilgili. Bunu sizi düzey atlamaya ve amaçlarınıza ulaşmaya iten kozmik hayat koçu olarak düşünün. Bu, her şeye karşı dayanıklılığın, işler zorlaştığında yola devam etmenizi sağlayan sarsılmaz ruhun beden bulmuş halidir. 

8 numarayı gördüğünüzde güya cihan şöyle diyor: “Bu sende var! Ne olursa olsun ilerlemeye devam edin.”

Son olarak 7 sayısı içsel bilgeliği, sezgiyi ve iç müşahedesi temsil eden mistik bir sayıdır. İçgüdülerimize güvenmemizi ve rehberlik için yüksek benliğimizden yararlanmamızı teşvik eder. 

Bu, ferdî GPS’inizin olması üzere, hayatın dönüm noktalarında gezinmenize yardımcı olur. 7 numarasının ortaya çıkması, iç sesinize ahenk sağlamanız için nazik bir hatırlatmadır.

Peki bu sayıları bir ortaya getirdiğimizde 987’nin büyük bildirisi nedir?

Kısaca vakit kaybetmememizi söylüyor. 

En bedelli ikramımız olan vakit, çoklukla değersiz uğraşlar, dikkat dağıtıcı şeyler ve ertelemelerle boşa harcanır. 

Ama artık değil! 987 sizin kozmik uyandırma çağrınızdır, vaktin akıp gittiğini ve artık harekete geçme vaktinin geldiğini dostça bir halde hatırlatmanızdır.

Sayı sekansı 987’nin azalan bir dizi olduğuna da dikkat edin. 

Bu, sizi ivedi etmeye ve harekete geçmeye çağıran kozmik bir geri sayım sayacı üzeredir. Bu diziyi gördüğünüzde güya cihan şöyle diyor: “Tik-tak dostum, vakit azalıyor. İvedi etmek!’

Peki 987’ye nazaran tam olarak ne için çabuk etmelisiniz? Yanıt en derin arzularınızda ve en kıymet verdiğiniz hayallerinizde yatıyor. 

Bu ertelediğiniz proje, hayalini kurduğunuz macera ya da düşündüğünüz değişiklik. 

Sayı sekansı 987, kozmik gücü harekete geçirir sizi amaçlarınızın peşinden zevkle gitmeye teşvik eder.

Sayı sekansı 987’de merkezdeki 8 sayısı merkezde yer alıyor. Kararlılığın zımnî silahımız olduğunu hatırlatır. Hayat zorluklarla ve pürüzlerle doludur, lakin müttefikiniz olarak kararlılıkla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat ne kadar şiddetli olursa olsun 8 Numara şöyle diyor: “Vazgeçme. İleriye gerçek ilerlemeye devam edin!”

Ve iddia et ne oldu? Kozmik 8. haftadayız! Numeroloji alanında, Üniversal 8. hafta azim, konsantrasyon ve azmin gezegeni Satürn tarafından yönetiliyor. 

Bu, hayallerinizi kovalarken sizi neşelendiren en güzel kozmik koçun yanınızda olması üzeredir. Bu nedenle, şayet kendinizi biraz moraliniz bozuksa ya da son vakitlerde aksiliklerle karşı karşıya kaldıysanız yüreğinizi toplayın. Kozmik Hafta 8 ve Sayı Sekansı 987 birlikte arkanızı kolluyor.

Aslında tüm cihan arkanızdadır ve vakit şimdidir. İçinizdeki bilgeliği kucaklayın, kararlılığınızı hür bırakın ve hayallerinizin gözlerinizin önünde ortaya çıkmasını izleyin.

Kişisel haftalık numeroskopunuz

Kişisel yıl numaranıza nazaran bu hafta için ferdî numeroloji varsayımınızı almak için okumaya devam edin. Şahsî yıl numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık iddianızı okumak için ferdî yıl numaranızı bilmeniz gerekir. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacaktır, münasebetiyle bunu sadece bir kere hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı kestirimini okumanız yeterlidir!

Bunu çözmek sahiden çok kolay:

2023 yılına doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı eklemeniz kâfi. 

İşte iki kısa örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (doğum yılınızın bu hesaplamayla ilgisi yoktur), şahsî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız ferdî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Bu son derece sezgisel 11. ferdî hafta boyunca etrafınızdaki sayıların mistik güçlerinden yararlanabilirsiniz. Kehanet yahut psişik çalışma yoluyla yüksek benliğinizi dinleyin yahut daha fazla iç görü elde etmek için hayallerinizin şifresini çözün.

Sayı sekansı 987, maneviyatınıza ve doğuştan gelen manevi yeteneklerinize odaklanmanızı istiyor, bu nedenle bu hafta materyalizme daha az ve görünmeyen dünyaya daha fazla vurgu yapmaya çalışın.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde eğlenceli ve arkadaş canlısı bir 3 ferdî haftadır, bu nedenle sayı sekansı 987’nin odaklanmanızı istediği değerli şey toplumsal hayatınız olabilir. Takviye ve cüret almak için arkadaşlarınıza bakın; lakin belli bir arkadaşınız artık sizinle birebir rezonansa girmiyorsa, yolunuza devam etmeniz gerekebileceğini unutmayın.

Eylül, döngünüzde son derece sezgisel bir 11 şahsî aydır, bu nedenle toplumsal müsabakalarla ilgili içgüdülerinizi takip edin ve çok fazla yanlış yapmayacaksınız. Sizi gülümseten ve içgüdüsel olarak sizinle birebir dalga uzunluğunda olduğunu hissettiğiniz şahısları arayın.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Sayı sekansı 987 bu hafta odaklanma, konsantrasyon ve ertelemeye son verilmesiyle ilgili bir ileti taşıyor ve bu, 4. ferdî haftanızın temasına çok âlâ uyuyor. Bu katiyetle burun buruna gelen bir hafta ve nereye gittiğinizi biliyorsanız büyük ilerleme kaydedebileceğiniz bir hafta.

Ancak Eylül, döngünüzde yaratıcı ve cümbüş dolu bir 3 şahsî aydır; bu nedenle, başka her şeyi dışlayarak işe odaklanmayın. Hayatta yanlışsız dengeyi bulmaya çalışın.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde biraz pervasız bir 5. ferdî haftadır ve bu, bu hafta sayı sekansı 987’den gelen temelli, işe koyul iletisiyle biraz çelişmektedir. Lakin biraz daha yakından baktığımızda sayıların manalı olduğunu görüyoruz. Eylül, 4. Şahsî Yılınızda çok odaklanmış bir 4. şahsî aydır – bu nedenle sayı sekansı 987 size öbür bir yol olduğunu göstermeye çalışıyor.

Bu hafta birkaç risk alın ve planınızdan sapmaktan korkmayın. Sayılar sizi beklenmedik hallerde ilerleme kaydetmeye teşvik ediyor. Her şey son derece planlanamaz; kendiliğindenlik büyük atılımlar getirebilir

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzdeki bu hoş 6 Ferdî haftada aşk gündeminizin üst sıralarında yer alıyor. Ve sayı sekansı 987’nin de muhakkak odaklanmanızı istediği yer burasıdır. İster romantizm ister arkadaşlık, ister aile hengamesi olsun, sizin için kıymetli olan bir bağlantıyı onarmak ve uygunlaştırmak için ülkü bir hafta. 

Ancak Eylül ayı, esasen yüksek ruhlu olan 5. ferdî yılınızda pervasız bir 5. ferdî ay olduğu için, çok fazla riske girmemeye dikkat edin. Bir çatlağı güzelleştirmenin denenmiş ve test edilmiş yollarına bağlı kalın; şayet tuhaf ve kusursuz bir şey denerseniz, bu pekala geri tepebilir.

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

7. şahsî haftanızın derin ruhsal titreşimleri, melek sayısı 987’nin iletisinin daha derin kıymetini anlamanızı sağlar. Yalnızlığın ve meditasyonun bu hafta size yardımcı olduğunu göreceksiniz ve düş çalışmaları da meyvelerini verecektir. Karmaşık bir sorun, yüksek benliğinizden gelen bir anlık iç görüyle çözülebilir.

Eylül, 6. şahsî yılınızın 6. şahsî ayı olduğundan, münasebetler aklınızda en üst sırada yer alabilir; bu nedenle, sizinle en çok sevdikleriniz ortasındaki karmik ilişkilere bakmak için düzgün bir vakit.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Bu sizin için güçlü bir 8. ferdî haftadır, münasebetiyle sayı sekansı 987’nin güçlenme ve kararlılık iletisi sizinle çok ilgilidir. Kendinizi geliştirmek ve odaklanmanızı geliştirmek için elinizden geleni yapın. Ulaşmak istediğiniz her şey sandığınızdan çok daha yakın; artık bundan vazgeçme.

Eylül, 7. şahsî yılınızın 7. şahsî ayı olduğundan, melek sayısı 987’nin manevi tarafları üzerinde de âlâ bir denetime sahipsiniz. Günlük tutmak, bunu keşfetmenin güzel bir yolu olabilir, böylelikle öğrendiğiniz derslerin bir kaydını tutabilirsiniz. Şu anda.

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Her şeyden evvel yıl sayılarınızın sayı sekansı 987 ile güçlü bir kontağınız var – zira bu sizin için 9. ferdî hafta, 8. ferdî ay ve şahsî yıl, 7. üniversal yıldır – yani bu sizin kendi şahsî 987 haftanızdır. Bu, hayatınızın her alanında muazzam ilerleme yaratmak için bu sayının inanılmaz kararlılığından yararlanabileceğiniz manasına gelir.

Tek zorluğunuz önceliklerinizi belirlemek olacak. Güçlerinizi çok ince bir formda dağıtmayın, aksi takdirde bu inanılmaz kozmik enerjiyi seyreltme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Sayı sekansı 987’yi kendi faydanıza nasıl kullanmak istediğinize dair bir planınız olsun.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzde 1 şahsî haftadır; çoklukla yeni başlangıçlar için ülküdür. Fakat sayı sekansı 987, halihazırda yapmakta olduğunuz şeye devam etmenizi istiyor. Artık rotayı terk etmeyin zira istediğiniz her şey düşündüğünüzden daha yakın. 

Bu sayının 1. ferdî haftanızda işe yaramasını sağlamak için halihazırda üzerinde çalıştığınız şeye farklı ve yeni bir yaklaşım benimseyin. Tavrınızı değiştirmek, planlarınızı değiştirmekten daha değerlidir. Ruh halinizi ve ruhsal titreşiminizi yükseltirken kararlılık ve odaklanma gösterin.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version