Site icon 2023 Burçlar ve Günlük Burç Yorumları | Ulaş Utku Bozdoğan

10 – 16 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz

Ulaş Utku Bozdoğan: 10 – 16 Temmuz Şahsî Haftalık Numeroskopunuz 9

Sezginize güvenin!

2023’ün 28. haftasına güzel geldiniz!

Bu haftanın sayısı 7’dir.

Bununla birlikte, 7 numaralı ile vurgu, maneviyatınızı geliştirmenin ve manevi büyümenizi ilerletmenin pratik yolları üzerindedir.

7 numara tüm hafta etrafımızda olacak fakat bilhassa 16 Temmuz’da güçlü zira numerolojide bu tarihi 7 olarak okuyabilirsiniz: 7/(1+6=7)

Numerolojik olarak 7, iç müşahede, bilgelik, hakikat, ruhsal gelişim, ferdî gelişim ve sezginin sayısıdır.

Yani, 7 numara üzere tekrar eden bir sayısında olduğu üzere iki 7 sayısı olduğunda, 7 sayısının bu çekirdek güçleri ikiye katlanır ve yükselir.

Dünyada birçok ülkede 7 uğurlu bir sayı olarak kabul edilir.

Bu inancın kökenleri, çeşitli dinlerde yatmaktadır ve 7 sayısı İslam, Hıristiyanlık ve Yahudilikten ve Budizm’e kadar dinlerde eksiksizliği yahut harikalığı simgelemektedir. 

Yani 7 numara tıpkı vakitte iki sefer rastlantısal bir sayıdır; bize kainatın memnun olmamızı istediğini ve bu mühlet zarfında niyetlerimizi kutsayacağını hatırlatır.

7 numara ayrıyeten ilahi rehberlik ve muhafazanın asla uzakta olmadığını ve içinizde güç ve yürek olduğunu hatırlatır. Zorluklar karşısında bile olumlu kalmanızı ve başarmaya çalıştığınız şeyden asla vazgeçmemenizi teşvik eder. 

Manevi gelişim açısından 7 numara daha yüksek bir şuur ve anlayış seviyesine açılan bir kapıdır. 

Medyumluk, psişik yetenekler, duru görü, kehanet, meditasyon, hayal çalışması, gölge çalışması ve öteki birçok ruhsal mümkünlüğü keşfetmeye davet. 

7 numaranın yorumlanmasında öteki bir düzey daha vardır ve kök sayıya baktığımızda bunu görebiliriz – yani 7 ve 7’yi topladığımızda ne elde ederiz.

7+7 = 14 ve 1+4 = 5 yani 7 Numaralı sayının kök gücü 5’tir.

5, değişimin, özgürlüğün, keşfin, riskin ve maceranın sayısıdır.

Bu nedenle, 7 numara artık yararlı olmayan eski inançlardan ve niyet kalıplarından kopmayı sembolize edebilir. Bu nedenle, risk almayı ve kendi yoluna güvenmeyi teşvik eder. 

7 numaralı aşk ve münasebetler hususlarında da güçlüdür zira iki kişi ortasında daha derin bağlantı ve itimat seviyelerini teşvik eder.

Basitçe fizikî bir çekiciliğin işareti olmaktan çok, 7 numara olağan bir alakanın çok ötesine geçen, ruh seviyesinde bir bağı gösterir. 

7 sayının sembolojisini ve numerolojisini anlayarak bu hafta onun güçlerini şahsî gelişimi, ruhsal gelişimi ve birbirimizle derin ilişkileri ilerletmek için kullanabiliriz.

Kişisel haftalık numeroskopunuz

Kişisel yıl numaranıza dayalı olarak bu hafta için şahsî numeroloji iddianızı almak için okumaya devam edin. Şahsî yıl numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Haftalık varsayımınızı okumak için şahsî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca birebir kalacak, bu yüzden yalnızca bir kere hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı kestirimini okumanız yeterli!

Çalışmak nitekim çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte iki süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), ferdî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız ferdî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise haftalık tahmin

Sizin için bu derinden şefkatli 9 Ferdî Haftada rolünüz, karanlığı deneyimleyen başkalarına yol gösterici olmaktır. Bu, sizin açınızdan muhakkak bir seviyede fedakarlık yahut özveri içerebilir, lakin paylaşmak zorunda olduğunuz şeyin değerli olduğunu hissedebileceğiniz için bunu yapmaktan memnunluk duyacaksınız.

Bu mevzuda size yardımcı olması için 7 numaranın güçlerine dokunun. Meditasyon yahut hayal çalışması yoluyla, kendi hislerinizi tüketmeden bildirinizi diğerlerine iletmenin güçlü ve tesirli bir yolunu bulabilirsiniz.

Kişisel yılınız 2 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde çok kararlı ve kararlı bir 1. şahsî hafta. Yeni başlangıçlar ve yeni hırslar için bir vakit, bu yüzden 7 numara üzerine meditasyon yaparak niyetlerinizi güzel belirleyin.

Bu hafta sizin için en uygun olanı sevdikleriniz için en yeterli olanla harmanlamanın bir yolunu bulun. İlgi odağı olmak istiyorsun, lakin bu tüm seninle ilgili değil.

Kişisel yılınız 3 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzde son derece duygusal bir 11 şahsî hafta olduğundan, bu hafta sezgileriniz tabloların dışında. Bu, 7 numaranın sezgisel armağanlarına kolaylıkla erişebileceğiniz ve bu çok ruhsal titreşimin en yüksek bildirilerini somutlaştırmada hiçbir sorun yaşamamanız gerektiği manasına gelir. 

Yaratıcılığınızı maneviyat yoluyla da keşfetmek için çok âlâ bir vakit ve bu, yaratıcı 3. şahsî yılınızla çok uyumlu olacaktır. Psişik sanatı deneyin yahut sanat yapıtlarındaki belirtileri ve eşzamanlılıkları ferdî durumunuzla ilgili olarak keşfedin.

Kişisel yılınız 4 ise haftalık tahmin

Bu, geçmiş gayretlerinizin kimilerinin mükafatlarını alacağınızı umduğunuz, sizin için sevinçli ve bereketli bir hafta olacak üzere görünüyor. 3 şahsî hafta, bu nedenle toplumsallaşabilir ve bir parti yahut kutlama havasında hissedebilirsiniz ve kutlamak için özel bir nedene gereksiniminiz yoktur, hayatı yaşamak gereğince güzel bir nedendir!

7 numaranın güçlerini alın ve onlara kendi çok olumlu tarafınızı ekleyin. Bunu, örneğin her durumda olumlu görmeyi seçerek yapabilirsiniz. Olumlu bir zihniyet geliştirmek, hayatınıza daha da fazla bolluğu davet etmenize yardımcı olacaktır.

Kişisel yılınız 5 ise haftalık tahmin

Bu, klâsik olarak sıkı çalışma ve odaklanmış konsantrasyon için güzel olan numeroloji döngünüzde 4 şahsî haftadır. Lakin bu titreşim sırasında bir tekdüzeliğe saplanıp kalmak çok kolaydır, bu nedenle 7 numaradaki değişimin altında yatan kök bildiriye odaklanın. Sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlayın ve anlayın şeyleri sarsma gücü.

Yol boyunca birkaç risk almaktan korkmayın. Sırf statükoda var olmakla yetinirseniz, durumunuzu iyileştiremezsiniz.

Kişisel yılınız 6 ise haftalık tahmin

Numeroloji döngünüzdeki bu 5 ferdî haftada, 7 numaranın kök titreşimiyle çok rezonans ediyorsunuz değişim. Lakin gündemde biraz fazla değişiklik olabilir… aslında pervasızlığın sonundaki eylemlerinle!

7 numara üzerine meditasyon yapın zira bu, hayatınızda esasen uygun olan şeyleri bir kenara atmadan değişimin olumlu güçlerinden yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Burada çok uzağa, çok süratli gitme tehlikesi var. Yavaşla.

Kişisel yılınız 7 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde ender görülen bir 33 ferdî hafta. 33 numara usta, birebir vakitte usta öğretmen numarası olarak da bilinir – ve bu, 7 numaranın bilgelik arayan güçleriyle eksiksiz ahenk sağlar. İlahi olana ait anlayışınız fırlayacak.

Ancak pervasızca kararlar vermemeye dikkat edin. Temmuz, döngünüzde değişiklik arayan 5. ferdî aydır lakin bu hafta nitekim ne istediğinizi sahiden düşünmek için vakit ayırmanız kıymetlidir.

Kişisel yılınız 8 ise haftalık tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde 7. Şahsî Hafta, bu nedenle 7 numara ile çok uyumlusunuz. Birebir vakitte döngünüzde memnunluk odaklı bir 6. şahsî ay, bu nedenle bu hafta deneyimlediğiniz ruhsal gelişim size büyük sevinç ve tatmin getirecek.

Yapabiliyorsanız bunu başka beşerler için modelleyin çiçeklerdeki yağmur damlalarından, renkli bir gün batımına kadar en kolay şeylerde nasıl huzur ve hoşluk bulabileceğinizi onlara gösterin. Şu anda sakinleşme yeteneğiniz, birçok muhteşem gücünüzden biridir.

Kişisel yılınız 9 ise haftalık tahmin

Kendine hâkim olma, numeroloji döngünüzdeki bu güçlü 8 şahsî haftada sizin için değerli bir temadır. Yeni marifetler geliştirmek yahut yine eğitim için kusursuz bir hafta. Etrafınızda de bir refah havası var, bu nedenle iş yahut meslek bahisleri âlâ gitmeli. Fakat 7 Numaralı Sayının size bir bildirisi var.

Artık materyalizme fazla kapılmamak değerlidir. Servetinizi büyütmeyi istemekte yanlış bir şey yok hiçbir şey. Lakin bunu özgünlüğünüzü ya da hayattaki en yüksek emelinizi olumsuzlamayacak formda yapın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio

Exit mobile version